7603

در این پست شما مخاطبان گروه مهندسی فراعمران می توانید به دانلود All Pile نسخه ۶.۵E که قابلیت نصب روی تمامی نسخه های ویندوز را (شامل ویندوز ۱۰، ۸، ۷ و XP) دارد بپردازید. این نرم افزار متعلق به شرکت CivilTech می باشد. در پوشه نرم افزار یک فایل راهنما به زبان لاتین نیز وجود دارد که به صورت جامعی به تنظیمات مختلف نرم افزار می پردازد.

توجه : برای دانلود نسخه ۷.۳B نرم افزار All Pile که تنها قابلیت نصب روی ویندوز XP و ۷ را دارد اینجا کلیک کنید.

دانلود All Pile

نرم افزار All Pile می تواند به تحلیل ظرفیت باربری شمع ها با دقت کافی بپردازد. این نرم افزار می تواند به تحلیل انواع شمع، شامل شمع های پیش ساخته، شمع های درجاریز، شمع های با مقطع لوله ای از جنس فولاد، شمع های H شکل، شمع های چوبی، شمع های مخروطی، پی های سطحی و سایر انواع شمع بپردازد. این نرم افزار قادر است در رابطه با انواع شمع به محاسبه موارد زیر بپردازد :

۱ . ظرفیت و تغییر شکل جانبی

۲ . ظرفیت و نشست قائم

۳ . تحلیل قائم و جانبی گروه شمع

۴ . تحلیل استاتیکی و چرخه ای

۵ . اصطکاک منفی و صفر

در ویدیو زیر به آموزش نصب و فعالسازی این نرم افزار پرداخته شده است.

برای دانلود All Pile نسخه ۶.۵E روی آیکون زیر کلیک نمایید.

آیکون دانلود

محمد حسن دانشورمشاهده نوشته ها

در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید