6146
شناسه خبر: 6146
بازدید: 2

کنکور ارشد عمران 97 امروز جمعه 7 اردیبهشت ماه برگزار شد. نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد در نیمه دوم خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش قابل رویت است.

شما داوطلبان محترم می توانید برای پیش بینی رتبه خود، نمونه کارنامه های کنکور ارشد عمران سال های 96 و 95 را بررسی نمایید.

پاسخنامه کنکور ارشد عمران 97

دانلود سوالات آزمون ارشد عمران 97

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون ارشد عمران 97 (کاری از موسسه نسل نو عمران – نسخه تایپ شده)

دانلود پاسخنامه تشریحی آزمون ارشد عمران 97 (کاری از موسسه کلید عمران – نسخه دست نویس)

به محض منتشر شدن پاسخنامه، در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهیم داد.

برای دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکورهای کارشناسی ارشد سال های 91 تا 96 می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید :

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون ارشد عمران سال های 91 تا 95

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون ارشد عمران سال 96

نویسنده

محمد حسن دانشور
در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران
 1. سلام و عرض ادب
  سوال ٩٩درس هیدرولیک مربوط به شیب کانال مستطیلی تو کلید اولیه گزینه ١ درج شده!!!!! ولی جوابش خیلی واضحه که گزینه٢ هستش!!
  آیا تو کلید نهایی درستش میکنند؟؟؟

 2. سلام من با توجه ب پاسخنامه شما دوتا سوال اشتباه دارم اما با پاسخنامه سنجش ۵ تا اشتباه دارم، الان چجوریه این؟ آیا سنجش پاسخنامشو درست میکنه یا همونو میزنه، بعد اون سوالای ک جواباش اصلا تو گزینه ها نیست چی میشه ؟؟ اصلا کسی پیگیرش هست ؟؟؟

  1. سلام

   متاسفانه این مشکل هر ساله در ارتباط با چندین سوال وجود دارد، گاهی اوقات بعضی از سوالات حذف می شوند اما باز هم سوالاتی وجود دارند که دیدگاه بسیاری از داوطلبان با دیدگاه طراح سوال در رابطه با پاسخ صحیح متفاوت است که در این موارد چاره ای نیست و در نهایت همان دیدگاه طراح سوال اعمال می شود.

  1. سلام

   پاسخنامه کنکور سال ۹۷ هنوز منتشر نشده است به محض اینکه منتشر شود در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. پاسخنامه سال های ۹۱ تا ۹۶ در سایت موجود است می توانید دانلود کنید.
   موفق باشید.

مشاوره از طریق واتساپ