2175
شناسه پست: 2175
بازدید: 355

در این پست برای شما مخاطبان پرتال جامع مهندسی عمران 14 نمونه کارنامه آزمون دکتری عمران 96 مربوط به گرایش های مختلف را قرار داده ایم.

شما مخاطبان عزیز می توانید نظرات خود را در رابطه با این پست از بخش نظرات، با ما و سایر داوطلبان کنکور دکتری عمران درمیان بگذارید.

نمونه کارنامه دکتری عمران سازه رتبه 5 ( کنکور 96 )

نمونه کارنامه دکتری عمران سازه 96

نمونه کارنامه دکتری عمران سازه رتبه 28 ( کنکور 96 )

نمونه کارنامه کنکور دکتری سازه

نمونه کارنامه دکتری عمران زلزله رتبه 20 ( کنکور 96 )

نمونه کارنامه کنکور دکتری عمران گرایش زلزله

نمونه کارنامه دکتری عمران ژئوتکنیک 96 – رتبه 1

نمونه کارنامه کنکور دکتری عمران ژئوتکنیک 96

نمونه کارنامه دکتری عمران ژئوتکنیک 96 – رتبه 3

نمونه کارنامه آزمون دکتری عمران خاک و پی

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش مکانیک خاک و پی 96 – رتبه 8

نمونه کارنامه آزمون دکتری عمران 96

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش مکانیک خاک و پی 96 – رتبه 15

نمونه کارنامه کنکور دکتری عمران 96

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی 96 – رتبه 2

نمونه کارنامه کنکور دکتری عمران آب 96

نمونه کارنامه دکتری عمران محیط زیست 96 – رتبه 1

نمونه کارنامه دکتری عمران محیط زیست

نمونه کارنامه دکتری عمران محیط زیست 96 – رتبه 2

نمونه کارنامه آزمون دکتری محیط زیست

نمونه کارنامه دکتری عمران مدیریت ساخت 96 – رتبه 12

نمونه کارنامه کنکور دکتری عمران مدیریت ساخت

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش حمل و نقل 96 – رتبه 2

کارنامه آزمون دکتری عمران 96 حمل و نقل

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش راه و ترابری 96 – رتبه 5

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش راه

نمونه کارنامه دکتری عمران گرایش سازه های دریایی 96 – رتبه 14

نمونه کارنامه آزمون دکتری مدیریت ساخت

شما مخاطبان عزیز می توانید نظرات خود را در رابطه با این پست از بخش نظرات، با ما و سایر داوطلبان کنکور دکتری عمران درمیان بگذارید.

نویسنده

محمد حسن دانشور
در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران
 1. با سلام
  اینجانب رتبه ۱۷ کنکور سراسری و فارغ التحصیل کارشناسی عمران شریف و ارشد سازه علم و صنعت هستم که متاسفانه ارشد خود را در سه ترم بصورت آموزش محور به پایان رسانیدم. الان سرباز هستم و یکسال از ان مونده. قصد ادامه تحصیل در دوران دکترا را دارم و بنظر خودم در کنکور دکترا رتبه و تراز خوبی بدست میارم. بنظرتون با توجه به شرایط اموزش محوری و مقاله نداشتن و فقط با توجه به رتبه احتمالی کنکور دکترا و دانشگاههای کارشناسی و ارشد می توانم پذیرش دانشگاه های معتبر را بگیرم یا خیر؟ باتشکر

  1. با سلام
   جناب مهندس رفیعی ابتدا بابت تاخیر در پاسخ بدلیل جابجایی سرور سایت عذرخواهی میکنم
   و بسیار خوشحالم که مهندس بزرگوار و دانشمندی همچون شما عضو سایت ما هست
   در خصوصو سوال شما و با توجه به سابقه تحصیلاتتون به نظر بنده با کمی تلاش بیشتر ( بدلیل وقفه سربازی ) مطمئنا پذیرش یکی از دانشگاه های معتبر رو خواهید گرفت
   ولی برای رفع نقصان نداشتن مقاله به نظر بنده اگر طی یکسال مونده از سربازی وقت آزاد داشتید روی این مشکل حتما فعالیت داشته باشد.

 2. سلام. رتبه ۸ ساز های هیدرولیکی با یک مقاله علمی و پژوهشی و یک مقاله کنفرانسی بدون مدرک زبان، می‌تونه یکی از دانشگاه های تهران قبول شه؟

 3. سلام
  با رتبه ۳۲۵ تراز ۱۸۲۰ دکتری مدیریت ساخت امکان قبولی در دانشگاه آزاد کدام شهر است؟
  البته کارشناسی ارشد مجازی مدیریت ساخت دارم و پایان نامه نداشته ام. مقاله هم ندارم و لی نمره آزمون زبان تولیمو ۴۸۵ آورده ام

  1. منبع خاصی وجود ندارد که شامل سوالاتی باشد که اساتید از شما می پرسند. این موضوع بستگی به استاد و دانشگاه دارد و کامل در اختیار آنها می باشد.

 4. سلام روزتون بخیر با تراز ۳۵۶۸ گرایش عمران سازه احتمال قبولی و دعوت به مصاحبه روزانه دانشگاه های تهران برایم وجود دارد یا خیر و بین دانشگاه فردوسی مشهد و قزوین کدوم بهتره ممنون

 5. با سلام و عرض ادب با رتبه ۱۱۳ و تراز ۲۳۰۰ امکان قبولی در دانشگاه های تهران هست؟ چندین طرح برتر کشوری و مدال جهانی دارم اما متاسفانه مدرک زبان ندارم . پیگیر هستم ولی تا زمان مصاحبه بعید میدونم مدرکشو بگیرم.

 6. با سلام
  رتبه ۶۰ ژئوتکنیک تراز ۴۰۰۰، دو مقاله علمی پژوهشی و یک کتاب و ۶ مقاله کنفرانسی و ۲ سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد، معدل ارشد ۱۹.۵ ،شانس قبولی در کدام دانشگاه های تهران را دارم؟

  1. سلام
   بیشتر بستگی دارد که چه دانشگاه هایی از تهران با این تراز شما را دعوت به مصاحبه کنند. این امکان وجود دارد که مثلا دانشگاه های شریف، تهران و امیرکبیر شما را دعوت به مصاحبه نکنند اما به نظرم برای سایر دانشگاه ها نیابد مشکلی داشته باشید.

 7. با سلام با نمره تراز ۲۴۲۷ و رتبه ۱۰۴ در رشته مدیریت منابع آب از ۳۷۱ نفر ، ۱ مقاله آی اس آی ،۱ مقاله جورنالی، ۳ تا مقاله کنفرانسی، ۴ ثبت اختراع غیر مرتبط ، بدون مدرک زبان شانس دعوت به مصاحبه و قبولی دارم؟ مرسی اگه راهنمایی کنید

  1. احتمال اینکه دعوت به مصاحبه شوید زیاد است اما هیچ کدام از این دو دانشگاه را برای دکتری خواندن در گرایش سازه توصیه نمی کنم. به خصوص دانشگاه شیراز را !

   1. آقای مهندس، بنده ورودی ۸۷ دانشگاه شیراز بودم. با رتبه ی ۱۱۰۰ کشوری قبول شدم. شیرازی هستم.سایت دانشگاه رو که دیدم، با کمال احترام از اساتید سخت گیر اون سال ها کسی نمونده، و واقعا اساتیدی که جدیدا اضافه شدن دوره ی ما یا TA بودن در آزمایشگاه، یا سال بالایی بودن اسم نمی برم که واقعا یکیشون اصلا عجیب هست بگذریم. دانشگاه شیراز رو چی کارش کردن…
    موفق باشید برادر…

    1. مهرزاد عزیز بنده خودم هم ورودی سال ۸۹ بودم و تا سال ۹۷ در دانشگاه شیراز مشغول بودم. اساتید زمان ما بسیار سخت گیر بودند که به نظر بنده این میزان سخت گیری تبعات خوبی نداشت. تعدادی از اساتیدی که جدیدا جذب شده اند واقعا با سواد هستند و چون جوان هستند انگیزه بیشتری دارند و با دانشجویان نیز رفتار بهتری را دارند. جذب این اساتید را باید به فال نیک گرفت. اما تعدادی از اساتیدی که اخیرا جذب شده اند از لحاظ علمی وضعیت خوبی ندارند که از بنده و شما کاری بر نمی آید.

 8. با سلام و احترام
  تراز من در رشته مهندسی عمران گرایش مدیریت منابع آب ۱۸۰۲ و رتبه ۱۴۰ از ۳۷۱ نفر میباشد
  میخواستم بدونم از نظر شما جایی دعوت به مصاحبه میشم؟
  و همینطور در مورد دانشگاه آزاد؟

  1. سلام
   در رابطه با گرایش شما اطلاعات زیادی ندارم. برای دانشگاه آزاد که دعوت به مصاحبه می شوید. برای دانشگاه دولتی نیز احتمال زیاد چندین انتخاب خواهید داشت.

   1. ممنون از راهنمایی و پاسخ
    راهکاری برای اینکه مصاحبه بهتری داشته باشیم تو این فرصت وجود داره؟یا اینکه حتی بتونیم یه مقاله علمی خوب ارائه کنیم؟موسسه یا فردی رو میشناسید بتونه در این زمینه راهنمایی کنه؟
    یا اینکه بسنده کنیم به داشته های قبلی!

    1. خواهش می کنم.
     متاسفانه فرصت زیادی ندارید و تنها توصیه ای که دارم اینه که در این مدت مدرک زبان بگیرید. می توانید آزمون MSRT یا تولیمو بدید. اما برای مقاله فرصت چندانی ندارید مگر اینکه اگر فرصت کردید یک مقاله کنفرانسی بدید که بتونید حداقل یک یا دو امتیاز بگیرید.

   2. همچنین سوال دیگر بنده اینه که به نظر شما دانشگاه آزاد رو برم یا اینکه برای سال آینده خودم رو آماده کنم؟
    و البته با توجه به اینکه بنده شاغلم آیا اصلا امکان تحصیل در دانشگاه دولتی وجود داره؟ باز هم ممنون از راهنمایی

    1. دانشگاه های دولتی به خصوص دانشگاه های برتر کمتر به شما فرصت می دهند تا بتوانید جایی شاغل شوید. به خصوص اگر شغلی داشته باشید که ساعت کاری مشخصی داشته باشد. اگر ساعت کاری شما دست خودتان است توصیه می کنم بیشتر تلاش کنید و خودتان را برای کنکور سال آینده آماده کنید اما اگر ساعت کاری تان در طول هفته در کنترل خودتان نیست می توانید همان دانشگاه ازاد ادامه تحصیل بدید.

  1. سلام
   ان شاالله انتخاب های زیادی خواهید داشت. احتمالا در ۱۰ دانشگاه مطرح کشور دعوت به مصاحبه نشوید اما برای مابقی مشکلی نمی بینم. البته بستگی به ظرفیت های امسال هم دارد که تفاوت زیادی نسبت به سال گذشته نکرده باشد.

 9. سلام
  کارشناسی رشته مهندسی معدن خوندم
  ارشد رشته مهندسی سازه.
  هر دو مقطع رو دانشگاه ملی بیرجند گذراندم.
  آیا در دانشگاه ها سراسری برای مصاحبه دکتری به مدرک کارشناسی توجه خاصی میشه؟
  و اینکه نمره دفاع از پایان نامه بنده ۱۴.۳۳ می باشد.
  امیدی برای خوندن دکتری در دانشگاه های سراسری داشته باشم؟
  حتی اگه تراز بالای ۴۰۰۰ داشته باشم در آزمون دکتری؟

  1. سلام
   با مواردی که می فرمایید شرایط بسیار سختی در پیش خواهید داشت. به رشته مقطع کارشناسی و همچنین نمره پایان نامه قطعا اهمیت داده می شود. سعی کنید برای اینکه بتوانید در دانشگاه دولتی قبول شوید مقاله و مدرک زبان معتبر داشته باشید تا امکان قبولی شما را افزایش دهد.

 10. سلام. به نظر شما با رتبه ۱۸۳ سازه در کنکور ۹۸ و تراز ۳۳۰۰ روزانه فردوسی قبول میشم؟ البته ارشد هم فردوسی بودم و نظر استادها نسبت به من مثبت هست و خودشون گفتند بیا تو جلسه مصاحبه ازت حمایت میکنیم.

  1. سلام
   واقعا نمیشه قطعی صحبتی کرد. بستگی دارد امسال ظرفیت دانشگاه های مختلف به چه میزان و سیاست دانشگاه ها برای جذب دانشجو چگونه باشد. ان شاالله که قبول شوید.

 11. سلام.وقتتون بخیر.من دانشجوی رشته پدافند غیر عامل گرایش طراحی دانشگاه مالک اشتر هستم.قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترای مدیریت ساخت یکی از دانشگاه های تهران رو دارم.با توجه به اینکه رشته ارشدم با مدیریت ساخت یکی نیست آیا احتمال قبولی در مصاحبه رو دارم؟
  لیسانسم عمران بود

  1. سلام
   نمیشه قطعی گفت امکان قبولی شما وجود ندارد اما باید بهای آن را پرداخت کنید. حداقل مقاله و مدرک زبان داشته باشید تا بتوانید اساتید را قانع کنید.

 12. سلام.میخوام برای آزمون دکتری گرایش سازه آماده بشم.چند ماه بیشتر وقت ندارم.ممنون میشم بگید چکار کنم واز چه منابعی استفاده کنم.
  با سپاس بیکران

 13. باسلام و عرض ادب
  میخواستم بپرسم برای قبولی دکتری معماری در یک دانشگاه دولتی، متوسط ضرایب دروسی که میزنم چقدر باشه خوبه؟ یک مقاله دارم که در اصل پایان نامم رو مقالش کردم و مدرک زبان msrt و دانشگاه آزاد هم ارشدمو گرفتم.

 14. ببخشید یه سوالی داشتم من امسال ازمایشی می خوام شرکت کنم در دکتری گروه اب و سازه های هیدرولیکی هستم . می خواستم بدونم ازمون دکتری این طوریه که دروس عمومی ۹۰ دقیقه فقط وقت داره و دفترچه رو میگیرن بعد اختصاصی رو دفترچه اش رو میدن که ۱۵۰ دقیقه است ؟

 15. سلام وقت بخیر
  من ارشد عمران سازه امن هستم
  به نظر برای قبولی در دکترای سازه چقدر شانس دارم و ایا اساتید دانشگاه های دیگه نسبت به این رشته اگاهی کافی دارند یا نه
  تشکر

  1. سلام
   تا جایی که اطلاع دارم دید کافی نسبت به این گرایش وجود ندارد و نسبت به سایر داوطلبان گرایش سازه، کار سخت تری را در پیش دارید.

 16. سلام، بنده رشته ام خاک و پی هست تو انتخاب ششمم دانشگاه گیلان دعوت به مصاحبه شدم، حالا دیدشون نسبت به اینکه این دانشگاه اولویت ششم بوده منفی نیست ؟ و مقطع های قبلی رو هم تو آزاد تحصیل کردم برام مشکل ساز نمیشه تو مصاحبه ؟ البته یه مقاله علمی پژوهشی دارم، به همراه رزومه تدریس ۴ سال، ولی مدرک زبان ندارم
  و آیا زبان انگلیسی براشون مهمه؟ البته از نظر مکالمه ای.

  با تشکر از شما دوست عزیز

  1. سلام

   احتمال اینکه از شما سوال کنند که اولویت چندم را دانشگاه گیلان انتخاب کرده اید بسیار زیاد است بنابراین تا وقت دارید به این موضوع فکر کنید تا توجیهی داشته باشید. در رابطه با تحصیل شما در دانشگاه آزاد نیز باید عرض کنم که دید اکثر دانشگاه های دولتی روی این مورد منفی است و حتی اگر شما شخص با سوادی هم باشید چون دانشگاه آزاد درس خوندید شاید شما را قبول نکنند. روی سابقه تدریس می توانید مانور دهید مدرک زبان هم اهمیت خیلی زیادی دارد و احتمال اینکه از شما سوال انگلیسی پرسیده شود تا انگلیسی جواب دهید یا اینکه از شما خواسته شود که متنی انگلیسی بخوانید بسیار زیاد است.

   موفق باشید

 17. سلام خسته نباشید
  لطفا راهنمایی بفرمایید در جلسه مصاحبه از چه مباحث و مطالبی سوال پرسیده می شود ؟؟؟ عمران سازه
  گزینش بر چه اساسی است ؟

  1. سلام

   سوالات قابل پیشبینی نیستند هر دانشگاهی سوالات مد نظر خود را می پرسد و بین دانشگاه های مختلف این سوالات مشترک نیست. اما در کل سوالات دو جنبه کلی دارد یک بخش آن سوالات علمی است و بخش دیگر سوالاتی در رابطه با انگیزه و هدف شما برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری. در ضمن توجه داشته باشید که در بعضی از دانشگاه ها از اولویتی که شما برای مصاحبه انتخاب کرده اید سوال می شود و شما بایستی برای این ترتیب توجیهی داشته باشید.

   موفق باشید

 18. سلام با رتبه ۲۲۷ از تعداد ۶۱۰ نفر شرکت کننده و تراز ۱۶۱۰ و اخرین نفر مجار روزانه ۳۲۰ باشه ایا امیدی به قبولی در شبانه یا پیام نور راه و ترابری هست؟

  1. سلام

   متاسفانه از گرایش شما و نوع دانشگاه های ذکر شده اطلاعی ندارم. به امید خدا امروز بایستی توسط سازمان سنجش مشخص شود که در چه دانشگاه هایی به مصاحبه دعوت می شوید.

 19. سلام
  با رتبه ۱۷ در کنکور دکتری ژئوتکنیک به ترتیب دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم وصنعت، بهشتی، تربیت مدرس و خواجه نصیر را انتخاب کردم. دانشجوی ترم ۴ هستم و مقاله ندارم. در مورد اینکه دانشگاه های شهرستان را اضافه کنم تردید دارم. لطفا راهنماییم کنید.

  با تشکر

  1. سلام

   ببینید در مصاحبه دکتری هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست بنده اگر جای شما بودم در صورتی که ساکن تهران باشم دانشگاه های شهرستان ها را انتخاب نمی کردم اما اگر ساکن شهرستان باشم دانشگاه محل سکونت خودم رو هم برای مصاحبه در نظر می گیرم.

   موفق باشید

 20. سلام ممنون میشوم اگه سوالم جواب بدید
  رتبه من ۱۰۵ شده در رشته سازه هیدرولیکی تراز ۲۷۴۰ روزانه می تونم قبول بشم کدوم دانشگاه ها
  متشکرم

 21. سلام و ممنون از وقتی که گذاشتید . من گرایشم مدیریت ساخت هست و امسال رتبم ۵۲۲ شد . و ترازم ۱۴۸۷ . البته امسال بدون امادگی شرکت کردم و میدونم که شانسی ندارم ولی با توجه به اینکه پذیرش دولتی مدیریت ساخت تنها ۱۳ نفره خواستم ببینم آیا عقلانی هست که در سال بعد گرایشی مثل سازه رو شرکت کنم که پدیرش دولتیش بیشتره ؟منظورم اینه که در جلسه مصاحبه اساتید نظر منفی ای نخواهند داشت ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. سلام

   ببینید بنده پیشنهاد نمی دهم که شما گرایش سازه را کنکور بدید چرا که قطعا دید اساتید نسبت به گرایش مقطع کارشناسی ارشد شما مساعد نیست حتی اگر با احتمال کم در دانشگاهی هم پذیرفته شوید تعدادی درس پیش نیاز می خورید که این درس ها نیز مشکلات خاص خود را خواهند داشت.

   موفق باشید

   1. سپاسگزارم و یه سوال دیگه: > من ارشدم آزاد تهران جنوب بوده آیا فرضا اگر رتبم هم بخوره اساتید در مصاحبه نسبت به دانشگاه ازاد دید منفی دارند ؟

    1. خواهش می کنم

     بله دید منفی وجود دارد اما به این معنی نیست که نمی توانید در دوره روزانه قبول شوید به هر حال از میان انتخاب هایی که وجود دارد امکان قبولی است

  1. سلام

   متاسفانه دقیق اطلاع ندارم اما احتمال اینکه در دانشگاه های ذکر شده به مصاحبه دعوت شوید بسیار زیاد است.
   موفق باشید

 22. سلام
  میگن هر فرد حداکثر در ۵ دانشگاه دعوت به مصاحبه می شود
  آیا چنین چیزی وجود دارد؟ یعنی من در انتخاب رشته ۵ دانشگاهd را امکان دعوت به مصاحبه دارم در اولویت قرار بدهم

  1. با سلام خدمت شما.

   بعید می دانم چنین محدودیتی وجود داشته باشد. اما خوب به هر حال شما باید اولویت بندی مناسبی داشته باشید چرا که شاید حتی از اولویت های شما در جلسه مصاحبه سوال شود.
   موفق باشید

 23. سلام و خسته نباشید رتبه ۳۹ سازه های هیدرولیکی تراز ۳۹۰۰ از ۵۵۰ نفر – ظرفیت روزانه ۴۰ نفر
  آیا میتونم در دانشگاه های تهران بدون مقاله و کتاب و تدریس از مصاحبه قبول شم؟
  و اینکه تراز حداقل دانشگاه غیر تهران ۲۱۰۰ باشه میتونم بدون رزومه و فقط با دفاع از پایاننامه از مصاحبه قبول شم؟ شانسش چقده ممنون میشم راهنمایی کنین
  زاهدان چطور؟
  ممنون میشم که همه اطلاعات کمک کنین

  1. سلام

   ببینید دانشگاه های تهران معمولا متقاضیان زیادی دارند که در انها افرادی هستند که رزومه بسیار قوی دارند که این موجب میشه شانس شما برای قبولی کم شود.

   در شهرستان ها امکان قبولی دارید اما باز هم نمیشه قطعی گفت.
   موفق باشید

 24. خسته نباشید
  حداکثر ظرفیت دعوت به مصاحبه چند دانشگاه میباشد؟ یعنی امکان دارد ما در چند دانشگاه به مصاحبه دعوت شویم؟ ظرفیت مشخص و محدودی دارد؟

  1. سلام دوست عزیز

   این بستگی به شما دارد که تمایل داشته باشید در چه شهر و چه دانشگاهی برای مقطع دکتری ادامه تحصیل بدهید. پیشنهاد می دهم در دانشگاه هایی که تمایل دارید برای مصاحبه حضور یابید حتما ابتدا اساتید دانشگاه و زمینه کاری هر یک را بشناسید

   موفق باشید

  1. سلام

   قطعا به مصاحبه دعوت می شوید اینکه شما را قبول کنند یا خیر دیگر بستگی به رزومه و توانایی شما در متقاعد کردن اساتید حاضر در جلسه مصاحبه دارد.
   موفق باشید

  1. سلام

   قطعا به مصاحبه دعوت می شوید اینکه شما را قبول کنند یا خیر دیگر بستگی به رزومه و توانایی شما در متقاعد کردن اساتید حاضر در جلسه مصاحبه دارد
   موفق باشید

 25. سلام خسته نباشید
  با توجه به تراز اینجانب موقع انتخاب رشته دکتری سازه از کجا متوجه بشم که تراز کدام دانشگاه به تراز من نزدیکتر است و من موقع انتخاب رشته آن دانشگاه را انتخاب کنم؟؟؟تراز من ۲۳۷۴میباشد با این تراز در انتخاب رشته چ دانشگاهاایی را میتوانم انتخاب کنم که مرا به مصاحبه دعوت کنند؟؟؟؟

  1. سلام

   شما از ترازهای اعلامی توسط دانشگاه ها مطلع نخواهید شد، دانشگاه های مورد علاقه خود را انتخاب و صبر کنید تا ببینید برای مصاحبه دعوت می شوید یا خیر. در کل چیزی از دست نمی دهید یا به مصاحبه دعوت می شوید یا خیر.
   موفق باشید

 26. سلام
  من رتبه ٧٠ مهندسی عمران زلزله اوردم
  نمره کل هم شده ٣٢۵۶
  کجا ها میتونم بزنم؟
  در ضمن رتبه ١ هم تو سهمیه ایثارگران آوردم
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. سلام

   به غیر از دانشگاه های تهران، مابقی دانشگاه ها باید به مصاحبه دعوت شوید. شما دانشگاه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بعد صبر کنید ببینید به مصاحبه دعوت می شوید یا خیر

 27. سلام
  وقتی ظرفیت دکتری سازه پارسال تقریبا ١۴٠ نفر بوده،امسال هم احتمالا ظرفیتی اینچنینی باشد.
  پس من چطور میتونم با رتبه ی ٣۵٠ شانس قبولی داشته باشم؟نحوه ی گزینش و مصاحبه چه صورت است؟!؟ رتبه های پایینتر در اولویت هستند آیا؟
  با تشکر از مطالب بسیار زیبای شما

  1. سلام

   ببینید شما در حدی نیاز به رتبه دارید که در یک دانشگاه به مصاحبه دعوت شوید بعد از آن دیگر بستگی به این دارد که به چه میزان رزومه داشته باشید و چگونه بتوانید اساتید را قانع کنید تا شما را جذب کنند. اینکه ظرفیت سال گذشته در گرایش شما ۱۴۰ نفر بوده است به این معنی نیست که همان ۱۴۰ رتبه اول کنکور وارد دانشگاه می شوند. گزینش بستگی به مقاله های شما، سابقه تدریس، کتاب های منتشر شده شما و … دارند اما این بدین معنی نیست که اگر شما موارد ذکر نشده را نداشته باشید نتوانید پذیرش بگیرید.

 28. سلام
  مبشه بگید انتخاب های بهتر با تراز ۲۴۰۷ چیا هستن
  ممنون میشم اسم ببربد دانشگاه ها و انتخاب ها رو و مشاوره بدید برای انتخاب رشته
  چه شهرهایی شانس قبولی دارم

  1. سلام مجدد

   متاسفانه دقیق تر اطلاع ندارم اگر گرایش شما ژئوتکنیک بود به صورت دقیق می تونستم ذکر کنم اما برای گرایش سازه خیر

 29. سلام
  با رتبه ۳۷۳ گرایش سازه و تراز ۲۴۰۷ امکان دعوت به مصاحبه شدن در دانشگاه سیستان و بلوچستانم دوره روزانه چقدره؟؟
  خودم بچه زاهدانم
  بغیر زاهدان چه شهرهایی امکان داره به مصاحبه دعوت بشم

  1. سلام

   به نظر بنده برای دانشگاه سیستان و بلوچستان به مصاحبه دعوت می شوید و نباید مشکلی باشد. با این تراز انتخاب های بهتری نیز خواهید داشت.
   موفق باشید

  1. سلام

   اگر پس از مصاحبه دو دانشگاه برای جذب شما علاقه مند باشند شما در اولین دانشگاهی که در انتخاب دانشگاه برای سازمان سنجش مشخص کرده اید پذیرش خواهید گرفت.
   موفق باشید

  1. سلام

   اصلا قابل پیشبینی نیست به عنوان مثال دانشگاهی اعلام می کند که چهار نفر پذیرش دارد اما در پایان دیده می شود که یک تا دو نفر ببشتر نمی گیرد.

 30. سلام میخواستم بدونم با رتبه ۳۴۰ و تراز ۱۳۰۰ ژئوتکنیک از ۸۸۰ نفر دوره روزانه و شبانه یا پردیس کدام دانشگاه ها قبول میشم. ممنون ازسایت خوبتون

  1. سلام و تشکر از حسن نظر شما

   از پردیس بی اطلاعم اما متاسفانه در دوره روزانه و شبانه به مصاحبه دعوت نمی شوید.
   موفق باشید

  1. سلام

   به غیر از دانشگاه های تهران و چند دانشگاه مطرح دیگر از جمله دانشگاه شیراز و صنعتی اصفهان بایستی در دانشگاه های دیگر به مصاحبه دعوت شوید و نباید مشکلی باشد.
   موفق باشید

  1. سلام

   متاسفانه اطلاع دقیقی از این گرایش ندارم، اما با توجه به تراز، احتمال اینکه به مصاحبه دعوت شوید بسیار زیاد است.
   موفق باشید

 31. سلام. با تشکر از سایت خوبتون.آقای دانشور عزیز می خواستم بدونم با تراز ۱۱۶۵ (رتبه ۱۰۰۱) در مجموعه عمران سازه، امکان قبولی در دانشگاه آزاد وجود داره؟

  1. از گرایش ژئوتکنیک به صورت دقیق تری اطلاع دارم اما متاسفانه از گرایش سازه خیر. انتخاب های شما دانشگاه هایی هستند که اعتبار کمتری دارند و قابل پیش بینی هستند اما خوب باز هم تجربه نشان می دهد که در رابطه با کنکور دکتری نمی توان با اطمینان صحبت کرد و باید تلاش کرد و حتی تا لحظه آخر نیز امید را از دست نداد.

  1. سلام

   بنده از آزاد بی اطلاعم اما ترازتون رو بفرمایید تا به صورت دقیق خدمت شما عرض کنم احتمال دارد روزانه و شبانه در چه دانشگاه هایی به مصاحبه دعوت شوید.
   موفق باشید

    1. سلام مجدد

     سال گذشته حداقل ترازی که توسط دانشگاه ها به مصاحبه دعوت شده است ۱۸۵۳ بوده است، متاسفانه احتمال اینکه به مصاحبه دانشگاه سراسری دعوت شوید بسیار کم است.

  1. سلام

   ببینید هر ساله تراز اعلامی توسط دانشگاه ها تغییر می کند بنابراین اصلا قابل پیشبینی نیست. چیزی که مسلم است این است که انتخابای محدودی دارید.
   موفق باشید

    1. سلام

     از لحاظ رتبه که مشکلی نیست دیگه بستگی به رزومه شما و نحوه مدیریت جلسه مصاحبه توسط شما دارد. در کل فکر نمی کنم کار مشکلی باشد.
     موفق باشید

  1. سلام

   در رابطه با شبانه متاسفانه اطلاعی ندارم اما احتمال اینکه برای رزوانه چندین انتخاب محدود داشته باشید بسیار زیاد است.
   موفق باشید

  1. سلام دوست عزیز

   امید خود را از دست ندهید در فرصت باقیمانده تلاش کنید به بهترین نحو خود را برای مصاحبه آماده کنید. تجربه ای که از سال های گذشته در رابطه با کنکور دکتری و پذیرش آن وجود دارد به این صورت است که هیچ چیز قابل پیشبینی نیست بنابر این دست از تلاش برندارید و توکل بر خدا داشته باشید.

   موفق باشید

  1. سلام

   بله دوست عزیز، به غیر از تهران و احتمالا چند دانشگاه مطرح از جمله دانشگاه شیراز در مابقی دانشگاه ها به مصاحبه دعوت می شوید.

   برای شما ارزوی موفقیت دارم.

 32. سلام وقتتون بخیر ، سوالی داشتم از خدمتتون و اینکه با رتبه ۱۹۴ برای کنکور دکتری مجاز شدم آیا امکان قبولی دارم ؟ رتبه آخرین فرد مجاز۳۸۰ میباشد . به نظر شما کجا میتونم قبول بشم ؟ ممنون میشم از پاسختون

  1. سلام

   بله امکان قبولی دارید اما در دانشگاه های چند شهر از جمله تهران، اصفهان، شیراز و مشهد به مصاحبه دعوت نخواهید شد.
   موفق باشید

  1. سلام

   متاسفانه کیفیت کارنامه هایی که در اختیار ما قرار گرفته است به همین صورت بوده است با این وجود با قدری دقت بیشتر می توان اعداد را خواند.
   موق باشید

مشاوره از طریق واتساپ