کارشناسی, دانلود کتاب

دانلود کتاب تعمیر و نگهداری راه های دارای رویه آسفالتی

7718

در این پست برای شما مخاطبان گروه مهندسی فراعمران کتاب تعمیر و نگهداری راه های دارای رویه آسفالتی که مربوط به جلد سوم راهنمای بین المللی تعمیر و نگهداری راه است را برای دانلود قرار داده ایم. این مجموعه ترجمه ای از کتابی تحت عنوان Maintenance of Paved Roads است.

کتاب تعمیر و نگهداری راه

این کتاب تعمیر و نگهداری راه های دارای رویه آسفالتی، که جلد سوم از مجموعه چهار جلدی تهیه شده توسط مجمع جهانی راه (پیارک) می باشد به عنوان یک کتاب راهنما برای تعمیر و نگهداری راه های دارای رویه آسفالتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. توصیف خرابی ها و چگونگی رفع آنها با بیانی ساده و در عین حال اجرائی باعث شده تا برای کلیه سطوح و گروه های تعمیر و نگهداری قابل فهم باشد. استفاده از تصاویر و مثال های مختلف نیز از جمله ویژگی های این مجموعه کتب می باشد. لذا مطالعه و به کارگیری اطلاعات آن برای کارشناسان فنی ادارات راه و ترابری و نیز پیمانکاران و مشاوران فعال در این زمینه توصیه می گردد.

این کتاب راهنمایی است جهت استفاده سرکارگر یا ناظر راه های شوسه یا آسفالتی در شرایط آب و هوایی معتدل و گرمسیری و هدف از آن کمک به او در تمام جنبه های کاری اعم از کار امانی یا قراردادی می باشد. اگر چه این راهنما با هدف استفاده سرکارگر تعمیر و نگهداری، تهیه شده است ولی خواندن آن برای مهندس یا ناظر عالی می تواند مفید باشد و این راهنما او را از وظایفش در قبال سرکارگر آگاه تر ساخته و قادر می سازد تا از به کارگیری مناسب کتاب راهنما مطمئن گردد. هر ناظر می بایست مسؤولیت خود و نقشی که باید ایفاد کند را بداند.

آیکون دانلود

 

[shortlink 1npV]http://ucivil.ir/files/7718/Maintenance-of-Paved-Roads.pdf[/shortlink]

author-avatar

درباره محمد حسن دانشور

در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران

دیدگاهتان را بنویسید