دانلود کامل فهرست بها 96 تمامی رشته ها

دانلود کامل فهرست بها 96 تمامی رشته ها

در این پست برای شما همراهان پرتال جامع مهندسی عمران فهرست بها 96 تمامی رشته ها را گرداوری نموده ایم.

توجه : برای دانلود فایل تغییرات فهرست بها 96 اینجا کلیک کنید.

فهرست بها 96

فهرست بها واحد پایه رشته های مختلف سال 96 در 23 اسفندماه 95 ابلاغ شده است. توضیحات مربوط به فهرست بها 96 رشته های مختلف به شرح زیر است :

( توجه : برای دانلود هر فهرست بها مورد نظرتان بر روی عنوان آن کلیک کنید رمز فایل فشرده www.ucivil.ir می باشد )

فهرست بها رشته ابنیه 96 رسته ساختمان و ساختمان صنعتی

  • این فهرست بها شامل 172 صفحه، ۲۹ فصل و ۵ پیوست می باشد که در آن به مباحث مختلفی از جمله سقف بتنی، عملیات خاکی، کارهای فولادی با میلگرد، بتن درجا، آجرکاری و عایق کاری حرارتی پرداخته شده است.

فهرست بها رشته تاسیسات مکانیکی 96 رسته ساختمان و ساختمان صنعتی

  • این فهرست بها شامل 147 صفحه، ۳۵ فصل و ۵ پیوست می باشد که در آن به موارد مختلفی اعم از انواع لوله های فولادی، لوله های چدنی، رادیاتور، دیگ بخار و هواکش پرداخته شده است.

فهرست بها رشته تاسیسات برقی 96 رسته ساختمان و ساختمان صنعتی

  • این فهرست بها شامل 300 صفحه، ۳۹ فصل و ۵ پیوست می باشد که در آن به مباحث مختلفی اعم از کابل های فشار ضعیف، وسایل اندازه گیری، لوله های پی وی سی، خازن های صنعتی منابع تغذیه جریان مستقیم پرداخته شده است.

فهرست بها رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه 96 رسته راه و ترابری

  • این فهرست بها شامل 142 صفحه، ۲۴ فصل و ۴ پیوست می باشد که در آن به مباحث مختلفی اعم از قالب بندی و چوب بست، بتن پیش درجا، آسفالت، عایق کاری، حمل و نقل و ژئوسنتتیک ها پرداخته شده است.

فهرست بها رشته آبخیزداری و منابع طبیعی 96 رسته کشاورزی و منابع طبیعی

  • این فهرست بها شامل 120 صفحه، ۲۰ فصل و ۴ پیوست می باشد که در آن به مباحث مختلفی از جمله اندود و بندکشی، عملیات حفاری چاه و گمانه زنی، عایق کاری و کارهای متفرقه پرداخته شده است.

فهرست بها رشته آبیاری تحت فشار 96 رسته کشاورزی و منابع طبیعی

  • این فهرست بها شامل 66 صفحه، ۱۳ فصل و ۴ پیوست می باشد که در آن مباحث مختلفی از جمله نصب تجهیزان سیستم بارانی کلاسیک، نصب شیرها و عملیات خاکی مربوط به لوله گذاری مطرح شده است.

فهرست بها رشته آبیاری و زهکشی 96 رسته مهندسی آب

  • این فهرست بها شامل 94 صفحه، 17 فصل و ۴ پیوست می باشد که در آن مباحث مختلفی از جمله عملیات بنایی با سنگ، عایق کاری و دستور العمل تجهیز و برچیدن کارگاه مطرح شده است.

سایر فهرست بها 96

( توجه : برای دانلود هر فهرست بها مورد نظرتان بر روی عنوان آن در بالا کلیک کنید. رمز فایل های فشرده www.ucivil.ir می باشد )

توجه : برای دانلود فایل تغییرات فهرست بها 96 اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها ۴

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید


ارسال تیکت جدید