دانلود, دانلود نرم افزار

دانلود نرم افزار تبدیل واحد مهندسی عمران برای ویندوز

دانلود نرم افزار تبدیل واحد مهندسی عمران برای ویندوز

در این مطلب برای شما همراهان همیشگی گروه مهندسی فراعمران، نرم افزار تبدیل واحد مهندسی عمران Unit Conversion را که برای نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی ویندوزهای ۷ و ۱۰ تهیه شده است، برای دانلود قرار داده ایم. این نرم افزار توسط مهندس حسن اسفندیاری تهیه و در اختیار ما قرار گرفته است.

نرم افزار تبدیل واحد مهندسی عمران

نحوه فعالسازی نرم افزار تبدیل واحد مهندسی عمران

پس از دانلود فایل، ابتدا با نرم افزار Winrar آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس نسخه متناسب با ویندوز خود را (نسخه ۳۲ یا ۶۴ بیتی) انتخاب کنید. پوشه UnitC را بدون تغییر نام و تغییر محتوا در درایو C کپی نمایید. پس از کپی کردن پوشه UnitC، آدرس پوشه کپی شده باید به صورت C:\UnitC باشد. در ادامه فایل UnitC.exe را که فایل اجرایی نرم افزار می باشد در هر مسیری از ویندوز که تمایل دارید قرار دهید و آن را اجرا کنید.

آیکون دانلود

author-avatar

درباره محمد حسن دانشور

در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران

دیدگاهتان را بنویسید