قوانین و مقررات وبسایت گروه مهندسی فراعمران به منظور حفظ حقوق کاربران سایت، تامین حقوق خریدار و فروشنده و حصول اطمینان از رضایت آنها در نظرگرفته شده است.به شما پیشنهاد می شود این صفحه را هر چند وقت یکبار مطالعه کنید. این حق برای گروه مهندسی فراعمران محفوظ است که نسبت به هرگونه ویرایش یا افزودن محتوا به این صفحه ( ضمن اطلاع رسانی قبلی صرفا برای موارد مهم ) اقدام نماید.

توجه ۱ : تمام کاربرانی که قصد عضویت، خرید و یا فروش فایل را از وبسایت گروه مهندسی فراعمران به آدرس https://ucivil.ir/ دارند، باید ابتدا مفاد این توافق‌ نامه را با دقت مطالعه کنند. بدیهی است عضویت در سایت و یا خرید و فروش  از آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات وبسایت گروه مهندسی فراعمران است.

توجه ۲ : وبسایت گروه مهندسی فراعمران تابع قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه فعالیت خلاف قوانین در این وبسایت مجاز نبوده و به محض اطلاع مسدود می گردد.

ماده ۱: عضویت
استفاده از مطالب آموزشی وبلاگ وبسایت گروه مهندسی فراعمران برای تمامی کاربران بصورت رایگان بوده و نیازی به عضویت در سایت ندارد ولی کلیه کاربران بایستی جهت دانلود، خرید و همچنین فروش محصولات آموزشی عضو وبسایت گروه مهندسی فراعمران شوند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، ایمیل، نام کاربری، تلفن همراه و رمز عبور، عضویت در سایت انجام می شود.
تبصره ۱: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند عضو سایت شوند.
تبصره ۲عضویت در سایت به معنای قبول و پذیرش قوانین و مقررات سایت بوده و خلاف آن به هیچ عنوان پذیرفته نیست .
تبصره ۳: کاربر باید از نام کاربری و رمز عبور خود محافظت کرده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور جدید اقدام کند .
تبصره ۴: کاربر باید ایمیل و سایر اطلاعات خود را بطور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده کاربر است .
تبصره ۵: عضویت در وبسایت گروه مهندسی فراعمران رایگان است .
تبصره ۶: بدلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت فروشنده و خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ثبت شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات با هویت واقعی بر عهده کاربر بوده و گروه مهندسی فراعمران هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌ های احتمالی ندارد.
تبصره ۷: اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در سایت را نداشته باشد، می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند، سایت حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی بمنظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حفظ می کند.

ماده ۲: ارسال فایل و محصولات آموزشی
تبصره ۱:  محصولات آموزشی یا فایل های زیر در وبسایت گروه مهندسی فراعمران تائید نمی شوند:
– ارسال محصولات آموزشی یا فایل هایی که مربوط به اشخاص دیگر و بدون اجازه صاحب اثر می باشد.
– ارسال محصولات آموزشی یا فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارد.
– محصولات آموزشی یا فایل هایی که در سطح اینترنت بصورت رایگان موجود است جهت فروش تائید نمی شود.
– هرگونه محصول آموزشی یا فایلی که فاقد توضیحات کامل باشد، در وبسایت گروه مهندسی فراعمران تایید نمی شود. توضیحات باید جامع و کامل باشد و حداقل برابر ۱۰۰ کلمه توضیح داشته باشد. همچنین برای محصول آموزشی و فایل خود باید یک تصویر مناسب با ابعاد ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل انتخاب نمایید.
– محصولات آموزشی یا فایل هایی که از نظر کیفی (محتوا) و کمی (ظاهری) سطح قابل قبولی نداشته باشند، در وبسایت گروه مهندسی فراعمران تایید نمی شود.
– هرگونه محصول آموزشی یا فایلی که قبلاً در سایت قرار داده شده باشد، در وبسایت گروه مهندسی فراعمران تایید نمی شود.
– هرگونه محصول آموزشی یا فایلی که ناقص یا خراب باشد در وبسایت گروه مهندسی فراعمران تایید نمی شود.
تبصره ۲: مسئولیت انتشار کلیه محصولات آموزشی یا فایل های قرار گرفته در سایت، بر عهده ارسال کننده آن می باشد و وبسایت گروه مهندسی فراعمران هیچ مسئولیتی در قبال عواقب بعدی آن ندارد.
تبصره ۳: امکان حذف محصولات آموزشی یا فایل های ارسالی پس از تائید و قرار گرفتن آنها روی سایت وجود ندارد، کاربر تنها می تواند فروش محصولات آموزشی یا فایل های ارسالی خود را (به تعداد محدود) برای مدتی مشخص متوقف نماید.
تبصره ۴: اعمال برخی تغییرات و اصلاحات در توضیحات محصول آموزشی یا فایل ارسال شده و همچنین تعدیل قیمت توسط مدیر سایت به منظور افزایش احتمال فروش محصول آموزشی یا فایل امکانپذیر است.

ماده ۳: فروش محصولات آموزشی یا فایل
تبصره ۱: تولیدکننده محتوا تایید می‌کند که مالک محصول دیجیتال است و فایل‌ها یا محصولات آموزشی وی، هیچ مشکلی از نظر مالکیت یا کپی رایت ندارد.
تبصره ۲: تولید کننده به عنوان فروشنده نیز، شناخته می‌شود.
تبصره ۳: فروشنده موظف به ثبت نام  و فعالیت با هویت قانونی و معتبر می‌باشد.
تبصره ۴: فروشنده در صورت درخواست گروه مهندسی فراعمران ، موظف به اهراز اطلاعات هویتی، از طریق؛ ارسال مدارک هویتی، تماس تلفنی یا دریافت بسته پستی به آدرس اعلامی، می‌باشد.
تبصره ۵: فروشنده ضمن اطلاع از قانون جرائم رایانه ای موظف به رعایت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.
تبصره ۶: فروشنده متعهد می گردد، فایل‌های محصول، فاقد مصادیق محتوای مجرمانه است.
تبصره ۷: فروشنده متعهد می گردد، از وبسایت گروه مهندسی فراعمران ، کاملا صحیح و قانون مند استفاده کند.
تبصره ۸: فروشنده موظف به ارائه مجوز (در صورت نیاز) خواهد بود.
تبصره ۹: تمامی فروش‌ها بصورت آنلاین و از طریق سایت انجام خواهد گرفت و کاربر حق ثبت هیچ گونه اطلاعات تماس یا اطلاعات پرداخت را ندارد.
قوانین و مقررات فروش محصول آموزشی و فایل، مکمل شرایط فروش محصول آموزشی و فایل است. لذا ثبت نام و فعالیت شما تحت عنوان “فروشنده” به معنای مطالعه و پذیرش تمامی این موارد است.
موارد زیر، از گروه مهندسی فراعمران رفع مسئولیت و تحت مسئولیت فروشنده یا تولیدکننده محصول دیجیتال می‌باشد:
– توضیحات محصول، تصاویر و شعارهای تجاری مورد استفاده
– محتویات یا فایل‌های موجود در بسته دانلودی
– سلامت و صحت عملکرد محصول
– نحوه تعیین ارزش محصول
– قیمت فروش و تخفیفات

ماده ۴: خرید محصول آموزشی و فایل
تبصره ۱: قبل از خرید یک محصول آموزشی یا فایل از عدم وجود آن بصورت رایگان در سایت های دیگر اطمینان حاصل کنید.
تبصره ۲: خریدار باید قبل از خرید در صورتی که محتوای فایل بخوبی توضیح داده نشده است، از طریق ارسال پیام به فروشنده، اطلاعات کامل را دریافت کند.
تبصره ۳: در خرید خود دقت کنید که بجز در محصولات لایسنس دار بعد از خرید امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان بجز در موارد خاص وجود ندارد.
تبصره ۴: خریدار موظف است بلافاصله پس از پرداخت آنلاین، فایل را دانلود و آنرا در محلی امن ذخیره نماید.
تبصره ۵: خریدار حق استفاده غیر قانونی از محصول آموزشی و یا فایل را ندارد.
تبصره ۶: خریدار حق انتشار محصول آموزشی و یا فایل را ندارد.
تبصره ۷: خریدار حق فروش مجدد محصول آموزشی و یا فایل خریداری شده را ندارد.

ماده ۵: کسب درآمد و تسویه حساب
در صورتی که کاربر از فروش محصولات آموزشی و یا فایل های خود و یا بازاریابی محصولات آموزشی و یا فایل های دیگران کسب درآمد کند، می تواند این مبلغ را در حساب کاربری/مالی/درآمد شما مشاهده کند.
نکات مهم در رابطه با تسویه حساب:
۱- شما می توانید در هر زمان که موجودی حساب شما حداقل ۲۰ هزار تومان باشد، از بخش مالی درخواست نمائید تا کل یا بخشی از درآمد شما به حساب تان واریز شود.
۲- توجه داشته باشید که حتما بعد از ثبت نام، بخش اطلاعات فردی خود را تکمیل نمائید، همچنین اطلاعات حساب شما باید با نام و نام خانوادگی شما مطابقت داشته باشد. در غیر اینصورت با شما تسویه حساب صورت نخواهد گرفت.
۳- جهت واریز و تسویه حساب، درج شماره شبای حساب بانکی الزامی است.

ماده ۶: اختلاف، داوری و تخطی از قوانین سایت
اختلاف بین خریدار و فروشنده:
۱- اگر خریداری از محصول آموزشی و یا فایلی شکایت کند، بین خریدار و فروشنده توسط پشتیبانی سایت داوری شده و در صورت مشخص شدن مشکل محصول آموزشی و یا فایل، کل هزینه از فروشنده کسر شده و به خریدار عودت داده می شود.
تخطی از قوانین سایت:
۲- چنانچه فروشنده نسبت به اجرای توافق‌نامه یا تعهدات و وظایف خود مرتکب خطا شود، گروه مهندسی فراعمران می‌تواند حساب کاربری فروشنده را به همراه کلیه اعتبارات فروش، مسدود نماید. اگر تخلف غیرجزئی باشد، حساب فروشنده برای همیشه مسدود و اعتبارات فروش به حساب خریداران بازگشت داده خواهد شد. همچنین در مورد تخلفات جزئی، فروشنده پس از اخطار یا جریمه نقدی قادر به ادامه فعالیت در وبسایت گروه مهندسی فراعمران خواهد بود.
۳- درصورت کشف محتوای نامربوط با عنوان محصول آموزشی و یا فایل یا محتوای بی‌کیفیت، محصول آموزشی و یا فایل حذف خواهد شد و در صورت تکرار حساب فروشنده مسدود خواهد شد.
۴- حذف محصول آموزشی و یا فایل یا مسدود شدن حساب کاربری پس از تذکر به کاربر و درخواست توضیحات انجام می‌پذیرد. در صورت عدم ارائه توضیحات قابل قبول حساب کاربر مسدود شده و کاربر توانایی ورود به حساب خود را نخواهد داشت.
۵- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، سایت اکانت را شناسایی، مسدود و مصادره می نماید.
گروه مهندسی فراعمران می تواند کاربرانی را که برخلاف قوانین سایت عمل کنند را توقیف نموده و در مورد حساب کاربری و موجودی آنها تصمیم گیری نماید.
۶- اگر هرگونه خسارت، جریمه، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متوجه کاربر شود، بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سایت شود، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآوردهایی که در سایت انجام می گیرد است.

ماده ۷: تعمیرات
سایت ممکن است بدلیل تعمیرات دوره‌ای، بطور موقت در دسترس نباشد، همچنین وبسایت گروه مهندسی فراعمران این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌ های سایت را متوقف نماید، در این موارد کاربران حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

ماده  ۸: تهیه پشتیبان اطلاعات
گروه مهندسی فراعمران از کلیه محصولات آموزشی و فایل ها و اطلاعات کاربران در سایت، نسخه پشتیبان  (Backup)  تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، محصولات آموزشی و فایل ها و اطلاعات کاربران سایت مصون بماند.
تمام تلاش ما ارائه خدمات بهتر و منظم به کاربران عزیز گروه مهندسی فراعمران می باشد. لذا خواهشمند است با رعایت موارد فوق ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمائید.

توجه: در صورتی که سوالی ذهن شما را مشغول کرده است، لطفا ابتدا بخش راهنمای سایت و سپس قوانین سایت را به دقت مطالعه نموده و در صورتی که پاسخ خود را پیدا نکردید از قسمت تماس با ما، سئوال خود را از ما بپرسید.

تاریخ بروزرسانی: ۰۱/۱۲/۱۳۹۸