سوالات آزمون کارشناس دادگستری عمران 96 با پاسخنامه

5641

در این پست برای شما مخاطبان محترم گروه مهندسی فراعمران سوالات آزمون کارشناس دادگستری عمران 96 را همراه با پاسخنامه تشریحی از مهندس وحید اقتصادی برای دانلود قرار داده ایم. آزمون کارشناس رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان سال 96 در یازدهم اسفند ماه برگزار شده است. این آزمون شامل 70 سوال و مدت زمان پاسخگویی به آن 80 دقیقه است.

پیشنهاد دانلود : سوالات آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه راه و ساختمان 96 با پاسخنامه کلیدی

سوالات آزمون کارشناس دادگستری عمران

باید توجه داشته باشید که سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری همیشه ساده است و بیشتر مسائل اجرایی و کارگاهی روزمره در این آزمون مورد سوال قرار می گیرد، همچنین طراحان سوالات معمولا دنبال درج نکات انحرافی در سوالات نیستند (برخلاف کنکورها و آزمون های نظام مهندسی) ولی هنوز هم برخی عزیزان دوست ندارند این موضوع را بپذیرند و همواره دنبال سخت جلوه دادن آزمون و پیدا کردن نکات انحرافی فرضی در سوالات هستند.

آیکون دانلود

محمد حسن دانشور
645

در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران

دیدگاه کاربران
ارسال دیدگاه
توسط
تومان
مشاوره از طریق واتساپ