3465
شناسه خبر: 3465
بازدید: 1

در این پست سوالات آزمون نظام مهندسی محاسبات عمران مهر 96 را همراه با پاسخنامه تشریحی دفترچه C برای دانلود قرار داده ایم.

این آزمون در صبح جمعه مورخ 21 مهرماه 96 برگزار شده است که شامل 60 سوال و مدت زمان پاسخگویی 240 دقیقه بوده است.

پاسخنامه تشریحی این آزمون توسط گروه آموزشی جهش (مهندس ضیغمی، دکتر حقگو، مهندس میرزایی) تهیه شده است.

شما داوطلبین محترم می توانید نظرات خود را در رابطه با این آزمون با سایر داوطلبان در میان بگذارید.

ازمون نظام مهندسی محاسبات عمران مهر 96

آیکون دانلود

سوالات آزمون نظام مهندسی محاسبات عمران مهر 96 با پاسخنامه تشریحی

حجم فایل : 5 مگابایت

تعداد صفحات : 69 صفحه

تهیه کننده : گروه آموزشی جهش

نویسنده

محمد حسن دانشور
در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران
  1. دوست عزیز سوالات توسط اساتید که ناشناخته نیز هستند طرح می شود به اینصورت نیست که از منبع خاصی طرح شوند که شما بتوانید با خواندن ان در ازمون به راحتی قبول شوید.

   1. ببینید بنده سالیان سال است که به یک موضوع اعتقاد دارم و ان هم این است که به جای مطالعه ناقص چندین منبع برای یک ازمون فقط یک منبع را باید چندین بار خواند.

    به نظر بنده همان کتاب سری عمران برای ازمون محاسبات کفایت می کند این دیگر شما هستید که باید بتوانید با تمرین زیاد سوالات ازمون را در مدت زمان محدود پاسخ دهید.

    اگر هنوز هم خیلی اصرار دارید که منابع دیگری خدمت شما معرفی کنم پیشنهاد می دهم با گروه اموزشی جهش که این پاسخنامه نیز توسط انها تهیه شده است ارتباط برقرار کنید قطعا اشنایی انها نسبت به منابع از بنده بیشتر است.

    موفق باشید

 1. سلام استاد لطفا کمکم کنید که چطور در یک روز توانستید همه سوالات محاسبات عمران را صحیح پاسخ دهید چون من از کتاب های سری عمران استفاده کردم و تقریبا همه مطالب ان را بلدم و از شما خواهش میکنم که اگر منبع های بهتری در دسترس هست تا با خواندن انها بتوانم به جواب برسم و از پس سوالاته با راهکارهای جدید و متنوع تر برایم من رو راهنمایی کنید و اسمه منابع رو بیارید تا کار خیری کرده باشید من هم برای موفقیت بیش از پیش شما دعایتان میکنم با تشکر فراوان.

  1. سلام جناب فیضی عزیز

   پاسخنامه توسط بنده تهیه نشده است. این پاسخنامه توسط گروه آموزشی جهش تهیه شده است که آدرس کانال تلگرام آنها در پاسخنامه آزمون موجود است.
   البته این پاسخنامه نیز خالی از اشتباه نیست، ان شاالله به زودی نسخه ویرایش شده آن را برای دانلود قرار می دهیم.
   در هر حال آموزشگاه های فراوانی هستند که به صورت تخصصی در زمینه آزمون نظام مهندسی فعالیت می کنند انچه مسلم است این است که ازمون محاسبات پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیاز به مدیریت زمان دارد.

   ان شاالله باز هم تلاش کنید موفق خواهید شد.

   در پایان یاد جمله ای از باب دیلان در دهه ۱۹۸۰ افتادم که گفتن آن خالی از لطف نیست
   برای بازنده اکنون، بعدها بردی در راه است، برای زمانه تغییری در راه است.

   موفق باشید

مشاوره از طریق واتساپ