آشنایی با سقف کرومیت
شناسه خبر: 2163
بازدید: 9

در این پست برای شما عزیزان و همراهان پرتال جامع مهندسی عمران فایل آشنایی با سقف کرومیت همراه با نحوه طراحی دستی آن را برای دانلود قرار داده ایم.

آشنایی با سقف کرومیت

این فایل طراحی دستی سقف کرومیت توسط سعید همتی کارشناس ارشد سازه ( عضو کمیته تخصصی عمران سازمان نظام مهندسی ) و مهدی هادیزاده بزاز کارشناس ارشد سازه ( مدیر عامل مهندسین مشاور خانه عمران ) تهیه شده است.

در این فایل به مباحث زیر پرداخته شده است :

  • مقدمه
  • اعضای مختلف سقف های تیرچه فلزی با جان باز، محدودیت ها و مشکلات اجرایی
  • مقایسه سقف کرومیت با سایر سقف ها
  • جمع بندی
  • طراحی دستی

در سال های اخیر شاهد استفاده گسترده از سقف های تیرچه و بلوک با تیرچه فلزی با جان باز (اصطلاحاً کرومیت) می باشیم.

سرعت نسبتاً بالای اجرای این نوع سقف ها به سبب عدم نیاز به شمع بندی و شاید قیمت تمام شده کمتر آنها موجب افزایش تمایل برای استفاده از این روش اجرای سقف شده است.

محاسبه و اجرای این نوع سقف ها دارای نکات و ریزه کاری های اجرایی بیشتری نسبت به سایر سقف ها می باشد که متأسفانه در بیشتر موارد نادیده گرفته شده و درمجموع شاهد وضعیت نامطلوبی در اجرای این سقف ها می باشیم.

آیکون دانلود

دانلود فایل آشنایی با سقف های کرومیت با لینک مستقیم

حجم فایل : 1 مگابایت

تعداد صفحات : 15 صفحه

رمز فایل فشرده : www.ucivil.ir

نویسنده

محمد حسن دانشور
در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران

مشاوره از طریق واتساپ