ارشد عمران 96
شناسه خبر: 1476
بازدید: 20

در این پست برای شما همراهان همیشگی پرتال جامع مهندسی عمران سوالات کنکور ارشد عمران 96 را همراه با پاسخنامه تشریحی برای دانلود قرار داده ایم.

پاسخنامه کلیدی کنکور ارشد عمران 96 بر اساس دفترچه C ( منتشر شده توسط سازمان سنجش )

پاسخنامه کلیدی کنکور ارشد عمران 96

کنکور کارشناسی ارشد مهندسی عمران 96 در روز جمعه 8 اردیبهشت ماه 96 برگزار شده است.

سوالات کنکور عمران ارشد 96 به فرموده خیلی از داوطلبان کنکور آسان بوده است که بی شک چنین اتفاقی به سود افرادی که زمان بیشتری برای مطالع دروس صرف کرده اند نمی باشد.

حال باید منتظر ماند تا پس از اعلام نتایج تاثیر این سادگی سوالات را بر روی نتایج متوجه شویم.

آیکون دانلود

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی کنکور ارشد عمران 96 با لینک مستقیم

حجم : 11 مگابایت

نوع فایل : Pdf

رمز فایل فشرده : www.ucivil.ir

نویسنده

محمد حسن دانشور
در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران
  1. پاسخ سوال ۳۳ مربوط به درس ریاضی در کلید اشتباه درج شده. من خودم حل کردم گزینه ۱ درست هست و مطمینم هستم. اما در هیچ سایتی پاسخ تشریحی برای ریاضی پیدا نکردم. متاسفانه این اشتباه سازمان سنجش باعث شده درصد ریاضی من منفی بشه. اگر جواب درست رو اطلاع بدید ممنون میشم.

    1. سلام

      در کلید اولیه سازمان سنجش به این صورت بوده است مگر اینکه شما کلید نهایی را پیدا کنی شاید جواب تغییر کرده باشد البته تا جایی که اطلاع دارم هر ساله در رابطه با چندین سوال این موضوع پیش میاد

مشاوره از طریق واتساپ