0
0

دانلود کتاب تافل کیت به همراه فایل های صوتی

1544 بازدید
کتاب تافل کیت

در این پست برای شما همراهان پرتال جامع مهندسی عمران کتاب تافل کیت را با عنوان TOEFL Test Preparation Kit به همراه فایل های صوتی گردآوری نموده ایم.

توجه : برای دانلود کامل ترین و بهترین منایع آزمون msrt اینجا کلیک کنید.

این کتاب، کتاب نام آشنایی می باشد که بی شک نام آن را بسیاری از زبان آموزان شنیده اند. کتاب کیت مرجع بسیار مناسبی برای آزمون های زبان مختلف، اعم از تافل، MSRT، تولیمو و … می باشد. بارها مشاهده شده است که در آزمون های ذکر شده و حتی آزمون دکتری عینا از متن های درک مطلب این کتاب استفاده شده است. این کتاب مشتمل بر 980 تست و 7 فایل شنیداری می باشد که نکات آموزشی مربوط به زبان انگلیسی را شامل می باشد.

کتاب تافل کیت

توجه : این کتاب نسخه اصلی، کامل و با کیفیت کتاب تافل کیت می باشد که به صورت رایگان توسط پرتال جامع مهندسی عمران منتشر شده است که البته نسخه ناقص و بی کیفیت این کتاب در خیلی از سایت ها با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.

آیکون دانلود

دانلود نسخه اصلی کتاب تافل کیت با حجم 26 مگابایت با لینک مستقیم

دانلود تمامی فایل های صوتی کتاب تافل کیت با حجم 40 مگابایت با لینک مستقیم

رمز فایل فشرده : www.ucivil.ir

منبع : www.ucivil.ir

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ucivil.ir/?p=547
اشتراک گذاری:
محمد حسن دانشور
در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است. | بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

5 نظر در مورد دانلود کتاب تافل کیت به همراه فایل های صوتی

دیدگاهتان را بنویسید