اطلاعیه واگذاری سایت فراعمران

8897

با سلام و احترام

۱۸ بهمن ماه سال ۹۵ سایت مهندسی فراعمران راه اندازی شد. در این مدت سعی کردیم از هر لحاظ محتوا با کیفیتی را تولید و منتشر نماییم تا بتوانیم گامی هر چند کوچک در راستای رشد علمی شما مهندسین عزیز برداریم. روزهای پرفراز و نشیبی را همراه با همکارانم در این مدت تجربه کردیم که قطعا تجربه ای ارزشمند برای خودمان می دانیم.

از امروز مدیریت سایت به آقای مهندس غلامرضا آزادی مدیریت محترم سایت ۷civil.com واگذار شده است و بنابراین بنده و تیم همکارم دیگر فعالیتی در سایت نخواهیم داشت، بدیهی است که از این پس مسئولیت مدیریت و محتوای تولید شده در سایت بر عهده جناب غلامرضا آزادی می باشد. اینکه این مدت را در خدمت شما بودیم افتخار و توفیقی برای خودمان می دانیم و ان شاالله جناب آزادی نیز در ادامه راه با قدرت به بروزرسانی و توسعه سایت بپردازند.

در پایان بر خود واجب می دانم از همکارانم که در این مدت به تولید محتوا در سایت پرداختند، کمال تشکر و قدردانی را به عمل آورم :

۱- آقای مهندس مجید غواصیه

۲- خانم مهندس محدثه شیخعلی

۳- خانم مهندس شبنم حیدری فر

۴- خانم مهندس نسیم صدرا

۵- آقای مهندس احمد رضا فتاحی

با احترام
محمد حسن دانشور
۱۰ خرداد ماه ٩۸

محمد حسن دانشور

در دوران دانشجویی در دانشگاه شیراز آرزو داشتم بستری وجود داشته باشد تا هم با تولید محتوا تخصصی، به ابهامات درون ذهنم پاسخ دهد و هم اینکه بتوانم سوالات خود را در رابطه با نرم افزارهای مختلف با متخصصین امر مطرح نمایم. آن ارزو هم اکنون با همراهی تیمی مجرب با "گروه مهندسی فراعمران" محقق شده است.| بنیان گذار گروه مهندسی فراعمران

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  دیدگاه

  avatar
    مشترک شوید  
  اطلاع رسانی کن