Sunday ,20 August 2017 / یکشنبه ,۲۹ مرداد ۱۳۹۶
خانه / کارشناسی / دانلود جزوه / دانلود جزوه مهندسی سیستم ها دکتر نیکو
نسخه چاپی    کد مطلب : 695

دانلود جزوه مهندسی سیستم ها دکتر نیکو

در این پست برای شما همراهان پرتال جامع مهندسی عمران جزوه مهندسی سیستم ها دکتر نیکو که در دانشگاه شیراز تدریس می شود را گردآوری نموده ایم. یکی از منابع اصلی این جزوه کتاب دکتر کارآموز و کراچیان می باشد.

جزوه مهندسی سیستم ها

این جزوه مهندسی سیستم ها به صورت تایپ شده می باشد و عناوین مباحث مختلف آن به شرح زیر می باشد :

۱- طبقه بندی مدل های چند هدفه ( شامل روش وزن دهی ساده، روش Topsis و روش AHP )

۲- شبکه های عصبی مصنوعی ( شامل شبکه های عصبی استاتیکی، آموزش شبکه های عصبی مصنوعی، الگوریتم مدل سازی با استفاده از شبکه های عصبی و … )

مقدمه شبکه های عصبی مصنوعی به شرح زیر است :

به طور کلی مدل سازی سیستم ها به دو منظور شبییه سازی و بهینه سازی انجام می گیرد. شییه سازی سیستم می تواند به ازای مقادیر جواب های امکان پذیر ورودی جهت بررسی مشخصات مدل و میزان دستیابی به اهداف ، به ازای مقادیر مختلف متغیر های تصمیم گیری مورد استفاده قرار گیرد. در تجزیه و تحلیل سیستم های پیچیده، به علت تعدد اجزای سیستم و پیچیدگی های ارتیاطات بین آنها، در بسیاری از موارد امکان بسط یک الگوریتم برای حل مسئله وجود ندارد. در بسیاری از این موارد نیز مدل های ریاضی برای بهینه سازی سیستم موجود نیست و فقط مدل های شییه سازی به عنوان مناسب ترین ابزار موجود، مورد استفاده قرار می گیرند.

۳- روش های تکاملی بهینه سازی سیستم ها – الگوریتم ژنتیک ( شامل عملگرهای مدل بهینه سازی ژنتیک و … )

۴- نظریه بازی ها و کاربردهای آن ( شامل تفاوت تصمیم گیری و بازی، عناصر بازی، تاریخچه، نگرشی به تئوری بازی ها، طبقه بندی بازی ها، بازی های همکارانه،  و … )

۵- برنامه ریزی خطی

آیکون دانلود

دانلود با حجم ۱ مگابایت با لینک مستقیم

رمز فایل فشرده : www.ucivil.ir

درباره‌ی محمد حسن دانشور

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک دانشگاه شیراز هستم امیدوارم بتوانم آموخته های 7 سال تحصیل و پژوهش خود را در دانشگاه شیراز با شما دانشجویان و مهندسین عمران به اشتراک بگذارم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*