Sunday ,22 October 2017 / یکشنبه ,۳۰ مهر ۱۳۹۶
خانه / کارشناسی ارشد / دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد عمران ۹۵
نسخه چاپی    کد مطلب : 245

دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد عمران ۹۵

در این پست برای شما همراهان پرتال جامع مهندسی عمران سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد عمران ۹۵ را برای دانلود قرار داده ایم. پاسخنامه کنکور ارشد عمران ۹۵ توسط سری عمران گردآوری شده است.

توجه : برای دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور ارشد عمران از سال ۹۰ تا ۹۵ اینجا کلیک نمایید.

دو نکته به صورت کلی درباره کنکور ارشد عمران ۹۵ می توان برشمرد که احتمال می رود این دو نکته تا حدی نتایج آن را غیرعادی ساخته است :

۱- نکته اول این که از همان ابتدا به یکباره اعلام شد که به دلیل مسائل انتخابات و … کنکور جا به جا می شود . این مسئله باعث شد برنامه ریزی افراد بسیاری به هم بریزد. برخی سودجویان هم برای این که به کلاس های خود رونق ببخشند ، به شدت روی این مسئله مانور دادند و داوطلبان را مجبور به خواندن روزانه ۱۲ ساعت درس کردند . این خود باعث خستگی داوطلبان در روزهای آخر شد به طوری که نتیجه ی کسب شده توسط آنان اصلا با توجه به تلاششان قابل قبول نبود.

۲- نکته دوم این که بسیاری از آسان تر بودن سوالات کنکور ارشد ۹۵ ابراز نارضایتی می کردند . در میان دوستان خودم کسانی بودند که بعد از آزمون می گفتند که ما تقریبا ۷۰ درصد سوالات را پاسخ دادیم و میانگین ۵۰ را حداقل کسب می کنیم . با این حال بی دقتی ها باعث شد آن چنان که باید و شاید رتبه ها خوب نشود. به علاوه همین آسانی باعث شد که تفاوت ها اصلا در میان داوطلبان احساس نشود و بیش تر اختلاف رتبه ها به دلیل فقط “بی دقتی” باشد.

این آسانی سوالات سبب شد که امسال میانگین درصدها به نسبت بالا برود.

۳- جالب این جاست که با توجه به معدل هایی که در کارنامه لحاظ شده است ، این نکته بسیار مهم را درمی یابیم که معدل موثر در بسیاری از دانشگاه ها تغییر کرده است ، به گفته برخی داوطلبان به طور مثال معدل های دانشگاه آزاد به طور اتفاقی تنها برای همین امسال ضریب ۱٫۰۳ گرفت !!!!

کنکور ارشد عمران 95

آیکون دانلوددانلود سوالات کنکور ارشد عمران ۹۵ با حجم ۳ مگابایت با لینک مستقیم

               دانلود پاسخنامه کنکور ارشد عمران ۹۵ با حجم ۱۱ مگابایت با لینک مستقیم

رمز فایل فشرده : www.ucivil.ir

درباره‌ی محمد حسن دانشور

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک دانشگاه شیراز هستم امیدوارم بتوانم آموخته های 7 سال تحصیل و پژوهش خود را در دانشگاه شیراز با شما دانشجویان و مهندسین عمران به اشتراک بگذارم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

*